Z namenom boljšega, bolj sistematičnega in varnejšega delovanja platforme Prevoz.org – tako za voznike kot za potnike – smo, kot obljubljeno, dodali novo funkcijo:
– možnost rezervacije prevoza,
– ocenjevanje vseh uporabnikov
– enostavno vplačilo kamel s pomočjo VALU-ja (pridobite 20 % več kamel) in FLIKA
Prevoz.org ostaja še vedno brezplačen za večino uporabnikov, več informacij najdete tukaj.
Ta nadgradnja pomeni, da lahko zdaj prevoz rezervirate neposredno prek aplikacije ali spletne strani. Ko rezervirate prevoz, si s tem zagotovite svoje mesto v vozilu, nova funkcija pa obenem pomeni tudi večjo zanesljivost in varnost – tako za voznike kot potnike.
Nova funkcija je na voljo prek spletne strani in mobilne aplikacije – in to v več jezikih, saj jo želimo narediti dostopno še širšemu krogu uporabnikov.
ZA VOZNIKE: Kako deluje?
1. KORAK:
Dodajanje prevoza ostaja nespremenjeno. Uvedli smo možnost dodajanja informacije o sprejemanju plačila za delitev prevoza. Nastavitev se nahaja v vašem profilu pod zavihkom osebnih podatkov.
2. KORAK:
Namesto da vas potnik kontaktira po telefonu ali SMS-u, zdaj pošlje zahtevo za prevoz preko sistema. Zahtevo nato lahko potrdite ali zavrnete.


O zahtevi boste obveščeni prek potisnega obvestila na telefonu. Močno priporočamo namestitev aplikacije Prevoz.org, obvestila pa lahko dobite tudi prek e-sporočila na vaš vneseni e-naslov. Obvestilo prejme tudi potnik.
3. KORAK:
Uporabiš lahko novo funkcijo internega pogovora v aplikaciji (primer spodaj pri potniku).
S potniki lahko zdaj komuniciraš neposredno v aplikaciji – o podrobnostih prevoza, času, lokaciji in drugih detajlih prevoza. Sistem te tudi o teh sporočilih obvesti, potrjeni prevozi pa tudi razkrijejo telefonsko številko.
Po zaključenem prevozu imate možnost oddaje ocene.
ZA POTNIKE: Kako deluje?
1. KORAK:
Iskanje prevozov je ostalo nespremenjeno, preverite tudi kako poteka razširjeno mednarodno iskanje prevoza in sicer na sledeči povezavi.
2. KORAK:
Namesto klicanja in tipkanja sporočil pošljete zahtevo za prevoz neposredno v sistem.
Ko voznik vašo zahtevo potrdi, prejmete obvestilo na telefon (kot obvestilo aplikacije) in na vaš vneseni e-email.


3. KORAK:
Z voznikom lahko komunicirate neposredno prek nove funkcije internega pogovora v aplikaciji. Potrjeni prevozi razkrijejo tudi telefonsko številko.
Pogovor je hiter, pregleden in te takoj obvesti, ko prejmeš novo sporočilo (močno priporočamo namestitev Prevoz.org aplikacije). Po končanem prevozu lahko tudi ocenite voznika.


NOVO ZA VOZNIKE IN POTNIKE
Vozniki – plačila so zdaj enostavnejša.
Z novo nadgradnjo smo poskrbeli tudi za hitrejše in sodobnejše plačilne možnosti.
Po novem lahko kupite kamele preko:
- VALÚ (mobilna denarnica, prejmite 20 % več kamel)
- FLIK (instantno bančno plačilo)
Plačilo z VALÚ, FLIK, Kreditno kartico ali PayPalom je razvidno takoj.
Za potnike in voznike – nastavite možnost plačila za deljenje stroškov
Informacija je dobrodošla za potnike, ki na ta način lahko lažje planirajo način plačila. Potnikom priporočamo plačilo pred izstopom iz vozila na končni destinaciji. Nikoli ne plačujte preko spleta vnaprej!
Prevoz.org ostaja brezplačen!
Ne glede na novosti in izboljšave ostaja Prevoz.org brezplačen za uporabo – tako za voznike kot za potnike. Dodajanje do 10 prevozov na teden je še vedno popolnoma brezplačno.
Za bolj aktivne uporabnike so na voljo dodatne možnosti z majhnim prispevkom za podporo delovanja platforme. Več informacij pa lahko preberete na našem blogu.









Dejte moznost crnega ozadja
Zdravo.
Imam objavljen prevoz ob določeni uri, zelel bi spremeniti uro pa mi ne dovoli?
lpM
Pozdravljeni,
Tekom dneva naložimo popravek, ki bo to omogočil.
lpt
dajte moznost prijave oglasa… zakaj nekdo odda prevoz, da vozi iz Lj-Mb, ce v resnici gre samo do Celja.. prav tako bi me zanimali razlogi za oceno prevoznika. prekinjena mi je bila rezervacija prevoza, pa o tem nisem dobila potisnega obvestila. lp
Pozdravljeni,
Prijava oglasa je možna trenutno preko elektronskega naslova [email protected] v prihodnje pa bo možnost tudi v aplikaciji.
Hvala
Potrditev rezervacije bi morali skriti vsaj do takrat, da se oba dogovorita za lokacijo pobiranja. Sedaj potrdis, potem pa sprasujes, kje pobrati. vozac sporocila ne vidi ali ne odgovori in nastanejo tezave.
Pozdravljeni,
Da lahko omogočimo funkacije ocen ter nekatere druge funkacije v prihodnje je sedaj res potrebno več korakov ampak le tako bomo lahko izboljšali platformo za voznike in potnike.
Hvala
Zivijo, potisna sporocila na ios ne delujejo. Kdaj bo mozna menjava elektronskega naslova? Tonje tes moteče…hvala
Pozdravljeni,
Prosim preverite če imate omogočena potisna obvestila v nastavitvah profila v sami aplikaciji prevoz.org. Dodatno preverite tudi, da vaša Apple naprave ne blokira potisna obvestila aplikacije.
Menjava emaila bo na voljo v roku meseca.
Hvala
Živijo, potisna obvestila še kar ne delujejo na ios, vsa obvestila so omogočena
Pozdravljeni,
prosim poskusite z ponovno namestitvijo aplikacije. Prosim preverite tudi vaše globalne nastavitve obvestil v iOS, da slučajno niso blokirana.
V kolikor še vedno ne uspete prosim pošljite informaciej o telefonu na naš email, da lahko preverimo dalje.
Hvala lp Tadej
Pozdravljeni, en predlog ob novi posodobitvi glede ocenjevanja. Predlagam, da se doda možnost objasnitve ocene (obvezna), saj ti lahko potnik da slabo oceno samo zato, ker mu ni všeč radio, vsem naenkrat pa ne moraš ugodit.. Ali pa ker se ne pelješ 150km/h ker se mu mudi – enako tudi velja obratno, za oceno potnika, da ne oceni kdo nekoga slabo samo zato ker je imel preveč prtljage ali pa je zamudil iz opravičljivih razlogov. Naj se naredi nek tak sistem, da če se že poda ocena, naj se še vidi vzrok.. Saj veste 100ljudi 100čudi..
Pozdravljeni,
V bližnji prihodnosti bo možno oddati tudi komentar na oceno.
Hvala
tale vaš posodobljen sistem je slabši kot prej. zakaj se skrivajo telefonske? potnik potrdi prevoz, potem ga ne mores dobit. obveščanje na mail je tud brez veze- ne gledamo vsi maila 24ur na dan!
Pozdravljeni,
Predlagam, da si namestite iOS ali android aplikacijo preko katere je veliko lažje spremljanje zaradi potisnih obvestil. Pospešeno delamo na tem, da potniki potrdijo telefonske številke.
Hvala
Iskalnik mi ne dela, kako stopiti v stik z prevoznikom, ko pritisneš prevoz lovda in nič ne najde? Ali morda obstaja nehče, ki lahko to uredi, kam se naj obrnem?
Hvala za odgovor, lp
Pozdravljeni,
prosim poskusite s posodobitvijo aplikacije oziroma v drugem brskalniku v koliko uporabljate preko spleta. Če bo še vedno problem se obrnite na [email protected]
Hvala
Pozdravljeni. Tale vaša posodobitev je pa kot javna uprava… več regulacije in birokracije. ČE NEKAJ ODLIČNO DELUJE, POTEM TEGA NE SPREMINJAMO. Dvomim da ste imeli pritožbe na delovanje “stare” aplikacije.
Pozdravljeni,
Imeli smo velik predlogov za izboljšav, recimo primer je ocenjevanje potnikov in voznikov kar je mogoče samo na način, da kjer se obe strani nekje v aplikaciji povežeta, kar se sedaj omogočamo.
Hvala
Bravo za Gorazdov komentar, res je v kolikor zadeva dobar teče, zakaj sprememba? Vrnite na način, ki lahko pokaže ponudnika prevoza oziroma njegov kontakt. Trenutno pri meni ne dela, če bi hotela prevoz ga ne najdem…
Pozdravljeni,
Telefonska številka voznika je prikazana že na oglasu prevoza kot tudi skozi celoten proces rezervacije.
hvala
Vse je prej delovalo super, po vaših veleumnih spremembah pa je čista zmeda. Zdaj me dva kličeta in trije rezervirajo preko aplikacijo od katerih potem dva ne prideta in ne odpovesta prevoz.
A vam je dolgčas in si izmišljate nove nesmisle, da nam je uporabnikom potem bolj zapleteno?
Prevoz že redno uporabljam od l. 2016 in res ne razumem v čemu je zdaj problem? Kaj je bil razlog za te nove nesmisle?
Pozdravljeni,
Hvala za informacijo, prosim da podate negativno oceno za uporabnike, ki ne pridejo kajti le tako bomo izboljšali platformo.
Brat vse si povedal; POSODOBLJENI V NEFUNKCJONALNOST po vecletnem uspehu in spostovanju izkazanemu ZAHRBTNOST NADZIRANJE ter TOTALNO KOMPLICIRANJE: kdo se je to spomnil NIMA NIC VEZE Z VECLETNIM USPESNIM DELOVANJEM. NADZOR NADZOR NADZOR NEEFEKTIVE. Prevedeno iz Komforta v OBUP. DOZDAJ SEM HVALIL 10let NEUMNOST NA KUBIK. HVALA za ZMEDO. To ni za podpirat vec.. P. S. Prodano se to kar primarno za ljudstvo.
Pozdravljeni,
Verjamem, da je prehod lahko težji ampak nove posodobitve so nujne za prihodnost aplikacije.
Hvala
Posljejo zahtevo – potrdim nobene komunikacije… Seveda brez imena in tel.
In kako naj bi to delovalo?
Ce se ze nekaj trudite naredite to, da bo boljse in ne slabse. Naj imajo iskalci prevoza profil kot vozniki potrjen…lp
Pozdravljeni,
Pospešeno delamo na posodobitvi, ki bo omogočila obveščanje o novih sporočilih ter potrjevanje telefonskih številk potnikov.
Hvala
zdravo.
se vedno ni mozno oznacit da je na objavljenem prevozu ze polno?
lp
m
Pozdravljeni,
Prosim posodobite aplikacijo. V nasprotnem primeru lahko enostavno spremenite število sedežev.
Hvala
Lepo pozdravljeni.
Sedaj je z vozniki še slabša komunikacija.
Saj ti nobeden ne odpiše.
Najprej potrdijo rezervacijo potem jo prekličejo.
Sem iz Vrhnike in te vsi ignorirajo za prevoz.
Sem pa taka potnica ki vedno da prijaznemu vozniku napitnino.
Prosim da bolje poskrbite za potnike
Pozdravljeni,
Predlagam, da voznike kontaktirate in se dogovorite oziroma prejmete potrditev, da ne bodo preklicali. Žal na preklice iz strani voznikov ne moremo vplivati.
Hvala
Naj bi bilo 10 kamel na teden brezplačnih, prejšnji teden sem objavila 8 prevozov (ni možnosti, da bi naenkrat vpisali 2 večji mesti, npr. Celje in Šentjur, da se iskalcem lahko oboje izpiše) in danes sem objavila 2 prevoza in zahteva nakup kamel (kar je skupaj 10 iz prejšnjim tednom). Ta teden nisem še nič objavila, ali ne dobimo 10 kamel vsak teden?
Pozdravljeni,
Poraba brezplačnih kamel se gleda za zadnje 7 dni. Več pa v prispevku: https://about.prevoz.org/prevoz-org-se-boljsi-in-preglednejsi-ostaja-dostopen-vsem/
Uporaba prevoza je za 99% uporabnikov še vedno brezplačna.
Hvala
Pozdravljeni. Zakaj v novi aplikaciji ni več tudi drugih prevozov, na primernih relacijah, kot je bilo prej. Dajte to funkcijo nazaj.
Pozdravljeni,
Napako smo že zabeležili in jo pospešeno odpravljamo. Se opravičujemo za nevšečnosti.
Hvala
zakaj ne gre urejati ze ponujenega prevoza? recimo dodajati tocke vstopa in izstopa
Pozdravljeni,
Do konca tedna bo možnost urejanja, cene, ure odhoda, komentarja in št sedežev. Točke vstopa in izstopa pa bodo dodane v prihodnosti.
Hvala
1. Nerazumljivo delovanje glede stevika prostih sedezev. se mi je javil zadnji potnik oreko sms-a, a na portalu je bilonse vedno evidentirano prosto mesto (stevila prostih mest ni mogoce rocno azurirati)
2. Kaj si naj pocnem s potnikom, ki potrdi orevoz preko vase ‘posodobljene’ strani brez vnosa telefonske stevilke, pa ga ni na dogovorjenem mestu?
3. Zakaj mislite, da je ‘posodobitev’, ce sedaj komunikacijo preusmerjate na Mail? Preglednost in odzivnost na SMS je dosti hitrejsa. Instaliranje aplikacije ni opcija!
Pozdravljeni,
1. Dodali smo da lahko urejate prosta mesta, čas odhoda, komentar in avto. Na spletni strani je že vidmo aplikacije pa čakamo odoboritev Googla in Appla in bo na voljo tekom dneva.
2. Pospešeno komuniciramo s potniki, da dodajo telefonske
3. Dodali smo telefonsko številko tudi na oglase prevoza tako da se lakho poslužite starega načina. Seveda pirporočamo, da opravite rezervacije.
Hvala
thank you
Zdravo,
jaz vozim in po vožnji prejmem možnost, da ocenim “voznika”, ki je bil v bistvu sopotnik. prosim za popravek.
hvala, LP T
Zdravo,
Preverimo in popravimo.
Hvala
Dajte nazaj tako kot je bilo, zdaj je totalna zmeda, in niti se ne dobimo odgovore voznikov
Pozdravljeni,
Dodali smo telefonske številke voznikov takoj ko pošljete predlog za rezervacijo. Sedaj lahko stopite v kontakt z voznikom direktno preko telefonske številke brez potrditve. Naj pa omenim, da vedno zaprosite voznika za potrditev rezervacije.
Hvala
Pozdravljeni,
ko želim kontaktirati osebo za prevoz, in “kliknem” nanjo, mi je sploh ne prikaže, da bi videla telefonsko št., kam jo sploh kontaktirati, samo nalaga mi, in ne odpre nobenih podatkov!
Prosim, uredite!
Pozdravljeni,
prosim preverte zgornjo novico, ki opiše postopek rezervacij. S klikom na gumb rezerviraj pošljete zahteve za rezervacijo ter obenem razkrijete tudi telefonsko številko voznika.
Hvala
Kot voznica mi ni jasno, kako naj potrdim rezervacijo, preden sploh vem od kje do kam želi potnik. Ne želim namreč potrdit rezervacije, če mi šele potem sporoči potnik, da bi vstopil v centru npr., jaz pa imam v objavi zapisano, da startam v Novi vasi v Celju. A ni bolj smiselno, da se najprej dogovoriš in potem potrdiš? Saj bo. Hvala, ker se trudite, ampak trenutno je pa res totalna zmešnjava. Se veselim dne, ko bodo ti porodni krči le še spomin na dobronamerno ustvarjanje skupnosti. 😊
Pozdravljeni,
Prevoze se lahko kasneje tudi prekliče v kolikor se vam pot ne ujema. Preden potrdite pa vidite telefonsko številko potnika, problem nastane ko potnik nima vnesene telefonske številke kar pa bomo pospešeno promovirali. Prav tako je možnost sporočil kjer lahko stopite direktno v kontakt s potnikom.
Hvala
😍
jaz sem starejši voznik, stari sistem je bil boljši, bolj enostaven in nakup kamel tudi nolj enostaven, zakaj komplicirate stvari katere so odlično delovale, hvala
Razumemo toda posodobitve so bile nujne zaradi izjemnega izkoriščanja starga sistema iz strani potnikov
Pozdravljeni, prirocno bi bilo, da bi bila potisna obvestila tudi pri sporocilih v klepetu, ki jih zdaj vidis sele, ko odpres klepet v aplikaciji.
Pozdravljeni,
Pospešeno pripravljamo potisna obvestila tudi za sporočila. Bodo na voljo v roku 14 dni.
Hvala
meni se ne pokaže telefonska številka. ne odpre mi na tistega prevoznika katerega kliknem. samo load- a v prazno
Pozdravljeni,
prosim poskusite osvežiti spletno stran ali zaustaviti in ponovno odpreti aplikacijo. Včasih pride do problea iz strani brskalnika oziroma aplikacije in je potrebna osvežitev.
Hvala
Kaj pa, ce ti potnik preklice rezervacijo in ne oznaci preklic rezervacije (ce obstaja ta opcija). Potem ta ki, nudi prevoz mora sam preklicati rezervacijo, da odpre moznost prevoza in je oznacen kot da preklicuje rezervacije. Tudi rezervacija preko spleta je malo pomanjkljiva, ker se zgodi da se potnik ne podpise ali pusti sporocila (samo zahteva) in ne ves kdo je rezerviral, recimo v primeru da se pojavi vec povprasevanj.
Pozdravljeni,
V primeru ko potnik prekliče rezervacijo ste o tem obveščen, obenem avtomatsko sprostimo mesto v vašem vozilu. Ideja trenutne zasnove je hitra in enostavna rezervacija. Ob zahtevku za rezervacijo ponudimo dovolj informacij o potniku (ime, ocena, kasneje tudi komentarje na oceno), da sprejemte ali zavrnete potnika. V prihodnje pa bo to še lažje, ko bodo potniki imeli relevatne ocene, ki se bodo nabirale skozi čas. Karkoli več o potniku pa verjamemo, da ni potrebno. Potnikom in voznikom (v koliko potnik ima dodano telefonsko številko, kar bomo vzpodbujali v prihodnje) razkrijemo telefonske številko preko katere se potem lažje dogovorite za točne podrobnosti in sprotne uskladitve skozi prevoz. Naša primarna naloga je skupna pot potnika in voznika iz točke A do B za kar verjamemo, da poglobljene informacije o potnikih in voznikih niso potrebne. Hvala.
Ko želim popraviti… nap.iz 3 na 2 sedeža ne morem…mi ne da možnosti.
lp
Pozdravljeni,
Bomo dodali opcijo urejanja sedežev.
Hvala
Prosim vrnite v prejšnjo obliko, ker sedaj se je praktično nemogoče zmenit: prijavljen moraš biti na prenos podatkov ves čas, kar nisem, sporočilo te ne opozori, predenj rezerviras se moraš zmenit kje te poberejo, nato rezerviras in ne obratno!!!!! Ni praktično!!!! Veliko energije in časa za nič. Na srečo sem imela alternativo, ki ni bil prevoz. Org. Tudi vidim manj objav oglasov.
Pozdravljeni,
Zavedamo se problema kjer ob prejemu novega sporočila niste obveščeni in napako odpravljamo oziroma pripravljamo novo verzijo kjer bo to mogoče. Rezervacije omogočijo obojestranko ocenjevanje in nadaljni razvoj moderne platforme.
Verjamemo, da bo potreben čas, da se posodobljene verzije navadite ampak le tako bomo lahko izboljšali platformo.
Hvala
Pozdravljeni, prosim dodajte nazaj opcijo posiljanje preko sms, saj se zanesljivo dogovoris za prevoz in hkrati tocno relacijo.To bi bilo zelo ucinkovito. Hvala
Pozdravljeni,
Sedaj že takoj pri rezervaciji brez, da voznik potrdi prevoz vidite številko voznika in ga lahko kontaktirate. Naj omenim, da vedno zaprosite voznika za potrditev prevoza.
Glede točne določitev relacije zaenkrat ni sprememb in ostaja kot je bilo v preteklosti. Večina uporabnikov omogoča pobiranje po poti recimo iz LJ center do Viča kar pa bi točna lokacija onemogočila. Vsekakor pa je navada, da vozniki v opis/komentar dodajo pot pobiranja.
Hvala
Ali bi bilo možno, da ponovno naredite aplikacijo kakor je bila pred posodobitvijo? Ta novost je res otežila delovanje in vzame veliko več časa, da se najde prevoz. Vozniki sploh ne odpisujejo v klepet, res je bilo velik lažje, ko se je pisalo direkt na sms. Menim, da ste z zelo funkcionalne aplilacije, ki je bila enostavna za uporabo, naredili to, da bomo uporabniki poiskali druge načine in opustili aplikacijo.
Pozdravljeni,
Delamo na tem da bodo sporočila imela obvestila.
Hvala
Pozdravljeni, lahko bi dodali še vsaj Revolut pod način plačila. Poleg tega je zelo moteče, ker se ne da spremeniti e-naslova. Hvala.
Pozdravljeni,
Predloga sta dodana v “todo” in bosta na voljo v prihodnosti tekom razvoja.
Hvala
Vozniki še niso popolnoma dojeli sistem potrjevanja toda prikaz številke že na rezervacijio pomaga.
Pozdravljeni,
Še vedno močno priporočamo, da voznike zaprosite, da potrdijo prevoz v kolikor to ne storijo. Le tako boste lahk ooddali oceno in pomagali pri izboljšanju platforme 🙂
Hvala
Ali je voznikom v primeru potrditve rezervacije vidna tudi telefonska št., v primeru da potnik ne odgovori na sporočilo v aplikaciji? Sam namreč številke ne najdem, zato se ne morem dogovoriti za lokacijo prevzema oz. ali prevoz sigurno velja?
Pozdravljeni,
Ja je vidna toda nekateri potniki nimajo dodane telefonske. V tem in naslednjem tednu bomo pospešeno opozarjali potnike, da dodajo telefonsko.
Hvala
Zdravo!
Kot je omenil že nekdo, zgoraj bi bilo dobro, da imamo vozniki dejansko možnost urejanja objavljenega prevoza. Sedaj je sicer možno dostopati do podokna za urenjane a samo urejanje ni mogoče.
Prav tako bi predlagal možnost relacijskega prevoza -> Znotraj objave enega prevoza označiš vse kraje kjer je možno pobiranje/spuščanje in znotraj enega prevoza, da ni potrebno objaviti več prevozov za isto pot z startom ob isti uri in iz istega kraja npr. Iz Maribora -> Celje -> Ljubljana -> Grosuplje -> Novo mesto -> Črnomelj. Trenutno je potrebno relacijo do vsakega kraja objaviti ločeno razen če sem kaj spregledal.
L.p. in hvala
Pozdravljeni,
Trenutno še pridobivamo informacije iz strani uporabnikov glede urejanja ter časovne omejitve urejanja (trenutno lahko urejate 1 uro po oddanem prevozu), spremembe bomo predvidoma uvedli že v tem tednu. “Multistop” bo prav tako dodan v prihodnje in je že v razvoju.
Hvala
ena ura je premalo za urejanje oglasa. nekateri vozniki se zelimo prilagodit sopotnikom in kasneje po potrebi spremeniti ali dopolniti mesta vstopa/izstopa
Pozdravljeni,
Se zavedamo in popravek bo viden tekom dneva.
Hvala
kam posljete obvestilo o sporocilu potencialnega sopotnika, ce ni poslal zahteve za rezervacijo? ravnokar (19:50) sem videla, da mi je nekdo poslal sporocilo ze dopoldne….
Pozdravljeni,
Pripravljamo posodobite, da bo uspešno delovalo tudi obvestila o novih sporočilih.
Hvala
Pozdravljeni.
Iskanje prevoza je pri novi aplikaciji zamudnejši, saj zraven iskanega kraja ne ponudi ostalih krajev na isti relaciji.
Lp
Pozdravljeni,
To je napaka katera bo odpravljena predvidoma jutri tekom dneva.
Hvala
Telefonsko številko (kot potnica) želim potrditi, jo vpišem pravilno s presledki +386 … kot kaže primer , pa mi sistem zavrača. Je ne morem potrditi. V profilu je vnešena, a sedaj po novem, jo je potrebno še potrditi, pa sistem ne deluje.
Bilo bi tudi ok, da bi še vedno bila opcija POŠLJI SMS: Ker, če ti voznik ne potrdi np. 2, 3 ure, da mu pošlješ sms. Nimajo vsi aplikacije in nekateri pravijo, da je tudi ne želijo imeti, ker jih imajo že preveč na telefonu. In dokler ti ne potdi, ne vidiš telefonske. Tako, da bi bilo smiselno, da se ohrani še možnost (po starem) Pošlji SMS in hkrati sistem rezervacij po aplikaciji. Še vedno so mednarodni prevozi precej skriti (na desni strani, ko greš na iskalnik prevozov je “Slovenija” in tam se spremeni v mednarodne. Lako bi bili mednarodni tam zraven “Gore in hribi” oziroma nekje bi bil zavihek “mednarodni prevozi”. Zdaj jih težko najdeš.
Pozdravljeni,
Lahko, da imate problem s tem da ne dobite potrditvene kode, prosim pišite na [email protected] s pripisom vaše telefonske in elektronskega naslova katerega uporabljate na prevozu.
Kot potnica vidite voznikovo telefonsko številko sedaj že na oglasu ter tudi ko oddate zahtevek in ko se zahtevek zavrne ali prekliče.
Zavihek za mednarodne prevoze je v načrtu in ga bomo kmalu tudi dodali.
Hvala
Pozdravljeni. Najprej hvala ker se trudite in aplikacijo postavljate na višji nivo.
Je pa zelo neugodno, ko potrdis rezervacijo potniku, ki nima navedene telefonske številke. Potniku sem potrdil rezervacijo, ga 3x kontaktiral v chatu. 1 uro pred prevozom sem bil brez odgovora, hkrati pa sem zavrnil 3 druge potencialne potnike. To lahko rešite na način da vozniki ko sprejmemo rezervacijo – takoj dobimo tudi kontakt potnika. Lp
Pozdravljeni,
Pospešeno urejamao/razvijamo obvestila za sporočila ter obenem tudi nagovarjamo potnike, da dodajo telefonsko številko.
Hvala
te rezervacije so sicer dobra ideja. ampak, ko potnik poslje zahtevek za rezervacijo, jo potrdim, potem pa ni od njega v chatu nobenega glasu…. precej zamudno je iskanje potrjene rezervacije, ogledovanje izmenjave sporocil pod njo,…. saj voznikom ni to sluzba in nimamo casa. dobila in potrdila sem za en prevoz dva zahtevka od potnikov brez kontakta, cakala na odgovor, za katerega seveda moram vsakic v aplikacijo in vmes odklonila druge potnike, ki bi bili resni.
chat s potniki brez kontakta je polomija. naj bo direktno sms, pa moznost urejanja preostalih prostih mest, ne pa, da se dogovarjamo malo v chatu, pa malo preko sms-a, pa malo s klicem….
Pozdravljeni,
Zavedamo se težjega prehoda kajti gre za popolnoma novo izkušnjo. V zadnjih dneh smo dobili ogromen odziv s strani uporabnikov in že delamo na izboljšanju. Zaenkrat smo povrnili tudi staro opcijo kjer telefonsko številko voznika prikazujemo že na strani oglasa. Prav tako pospešeno nagovarjamo potnike, da potrdijo telefonsko številko, da lahko v primeru rezervacije stopite v stik. V navadi je bilo da so potniki stopili v stik toda s prenovljeno aplikacijo smo opazili ta se je to spremenilo.
Hvala
Se strinjam z nekaj predhodnimi komentarji, da nova verzija ni posodobitev, vsaj v smislu izboljšanje funkcionalnosti za uporabnika ne. Ob tem pa ne vidim smisla pisanja komentarjev, ker sem včeraj zvečer spisal svoj komentar s tremi vprašanji in vidim, da sploh ni evidentiran/objavljen. Žal.
Pozdravljeni,
Komentarje odobrimo ročno kajti le tako lahko sledimo in sproti odgovarjamo na vsak komentar.
Hvala
Se vedno ne deluje na telefonu, deluje samo na racunalniku.
Posodobitev 21. 5. 2025 23:00
V roku 24 ur bomo omogočili urejanje prevozov tudi po izteku 1 ure od oddanega prevoza.
Napisite ljudem da morajo ob vsaki rezervaciji se sporocilo poslati, ker je pomembno kje ga pobiramo/odlagamo.
Zal ima aplikacija se veliko pomanjkljivosti.
Na maile pa zelo pocasi odgovarjate.
lp
Pozdravljeni,
Preverite če ste že prejeli posodobitev aplikacije, če ne jo boste v roku 12ur na to žal nimamo vpliva.
Hvala
Morda samo še tole: zna kdo pojasniti, kaj je namen ‘posodobitve’, ki očitno večini (do sedaj več kot zadovoljnim) uporabnikov predstavlja dodatne probleme?
Pozdravljeni,
Name posodobitve je bil implementacija predlogov in želja iz strani uporabnikov in določene funkcije (reciko cene potnikov in voznikov) niso mogoče brez modernizacije aplikacije.
Hvala
Se strinjam.
Že tretjič pišem komentar/vprašanja (ki niso bila objavljena)
1. Predvečrajšnjim sem dobival dodatne zahteve za prevoz, čeprav nisem imel več prostih mest (zadnjega potrdil preko SMSa). Kako se lahko ročno spremeni šteivlo razpoložljivih sedežev?
2. Kaj naj storim s potnikom, ki mu potrdim rezervacijo, pa nimam njegove telefonske in se ne pojavi?
3. A je kdo razmišljal o tem, da prejemanje sporočil preko maila otežuje/podaljšuje odzivnost oziroma je nepregledno? Nasploh je nova komunikacija dosti bolj zamudna in žal neučinkovita.
Pozdravljeni,
1. Sedaj lahko urejate prevoze in s tem enostvano zmanjšate število sedežev.
2. Kontaktirajte ga preko sporočila. Pospešeno obveščano potnike, da potrdijo telefonske.
3. Priporočamo namestitev IOS oziroma Android aplikacije kjer lahko prejemate potisna obvestila.
Hvala
Telefonske se ne da potrditi. Nikakor! Vse moxne nacine sem poskusila z +386 31 123 123 … po tej shemi in brez presledkov, 00386 … nic ne deluje!!!! To s potrditvijo je katastrofa! Prej je bil gumb za “poslji sms” in je vse delovalo. Vozniki nimajo appa in ne potrjujejo. Tako, da mislim, da to ne bo ok posodobitev. V redu, da ste dodali druge nacine placila, ocenjevanje itd. To s potrditvijo in silit ljudi, da imajo app, namesto uporabe normalne spletne strani, je pa brca v temo. Tudi na bolj vidno mesto dodati mednarodne prevoze, da je takoj vidno.
Pozdravljeni,
prosim obrnite se na podporo, da vam potrdimo ročno.
Hvala
potrjevanje rezervacije prevozov potnikom brez imena in telefonske stevilke je nefer do voznikov. potrdis rezervacijo in potem molk s strani sopotnika….. in potem bo slaba ocena, ker bom preklicala potrjeno rezervacijo?? dodajte gumb “poslji sms” in bo zadeva resena. vozniki imamo stevilke – potniki jih nimajo
Pozdravljeni,
Pospešeno delamo na tem, da potniki vnesejo številke.
Hvala
Veliko več kot utemeljenih komentarjev. Nikogar izboljšave ne motijo, vendar če so res izboljšave. in zadnja sprememba je zgolj časovno resnično utrujajoca. Povrhu vsega pa res večina niti želje niti možnosti naložiti ne vem kaj vse na telefon da se lahko dogovori za prevoz. Če ne bo imela nekaj starih kontaktov bi bila “bosa” pri prevozih. vsaj komentar glede telefonskih številk poslan na mail str upoštevali in dodali telefonkonskk nazaj n
In navedli ste ste zgolj začasno vrnili na oglase telefonsko ponudnika. to je bil edini način da smo se vozniki lahko dogovorili za dejansko lokacijo prevzema in da je bil odgovor časovno sprejemljiv ker res je neugodno čakati na potrditve rezervacij cel dan potem pa si zopet na začetku če slednja ni potrjena, da ne bi o tem da res ni smiselno in je nemogoče z seboj nositi polnilec za baterijo zato da si non stop dosegljiv po aplikaciji.
Na oglasih je dodano pri objavah: Ne preklicuje prevozov. Problem je da ne potrjujejo kot je bil prej problem da sploh niso javili da ga ne bo. ampak prevoznika preprosto ni bilo četudi je bilo že potrjeno. In vaša dopolnitev objave da boste čez nekaj časa odstranili telefonske pri objavah ki ste jih sedaj hvala bogu ponovno dodali. Ponovno: nas ki iščemo prevoz je to zgolj velik minus. Dajte posodobiti aplikacijo da bo manj časovno utrujajoča in dejansko smiselno uporabna.
Pozddravljeni,
Posodobitev je bila narejena tudi zato ker potniki so rezervirali po 3 ali več prevozov potem pa izbrali enega. Sedaj poskušam to zmanjšati s oceno potnikov in potrjevanjem. Zavedamo pa se da se vendo lahko marsikaj zgodi in pride do nepredvidenih težav na poti in bo še vedno prišlo do preklicov ampak upamo, da bomo s tem funkacijami to zmanjšali.
Hvala
Pozdravljeni,
kadar se dogovorim z potniki preko aplikacije in preko smsa, bi morala delovati opcija, da obkljukam, da je avto poln. Nato pa tudi, ce kdo odpove, da dam nazaj da imam prosto mesto.
Pozdravljeni,
Sedaj lahko v aplikaciji in spletni strani sprmenite število sedežev kar pomeni, da lahko s tem zapolnite vse sedeže.
Hvala
Zakajv aplikaciji ni mogoče odpreti določenega prevoza če v aplikaciji nisi prijavljen, tako kot tudi na internetni strani ni možno videti telefonske številke voznika če tudi tam nisi prijavljen?
Ta nova posodobitev je nepotrebna in zelo nefunkcionalna, preveč brezpotrebnih funkcij, ki otežujejo potnikom prijavo na vožnjo kot tudi voznikom potrditev in samo vožnjo.
Najboljše za vse bi bilo, če se aplikacija vrne v prvotno stanje!
Pozdravljeni,
Že od negdaj je potrebna prijava, da vidite telefonsko številko oziroma opravite rezervacijo.
Hvala
Pozdravljeni,
kot ponudnik prevozov imam kar nekaj pripomb. Pri klepetu ne pride do nobenega potisnega sporočila niti se v aplikaciji sami prikaže chat. Moras jit prov v chat pogledat če ti je kdo pisal. Opopmbe bi morale biti vidne takoj, ne da moraš skrolat dol da vidiš kje ponudniki ponujamo da poburamo uporabnike in potem moraš vsakič odgovarjatkje točno pobiraš. Tudi opombe bi lahko bile “odebljene” da se bolje vidijo. Če ste dodali že vidno tel. številko, dodajte še opcijo SMS kar je za ponudnike in uporabnike lažji način komunikacije. Vem da je vloženo kar nekaj truda, vendar je aplukacija narejena bolj iz programerskega vidika kot pa uporabniškega. Brez zamere in lep dan.
Pozdravljeni,
Pospešeno delamo na tem, da potnii vnesejo telefonsko številko ter, da odpravimo težave s potisnimo obvestili klepeta.
Hvala
Zakja uporabniki, ki je rezerviral prevoz nima vpisane telefonske? Ne morem drugače komunicirati z njim kot samo preko vaše apl. Tako niti ne vem kdo je. Preveoz je rezeriviral na pogovor se ne odziva. Lahko v bodoče za vse uporabnike zahtevate, da vnesejo kot kontakt telefonsko številko.
Pozdravljeni,
Delamo na tem, da bodo tudi potniki potrdili telefonsko številko.
Hvala
zakaj na mail ne dobim obvestila o sporocilu potencialnega sopotnika v chatu? danes se je ze tretjic zgodilo, da sem prepozno videla, da mi je nekdo pisal….
Pozdravljeni,
Pospešeno delamo na posodobitvi, ki bo omogočila obveščanje.
Hvala
Pozdravljeni!
Zanima me zakaj se spet ne da označit, da je prevoz poln?
lp
Pozdravljeni,
Pri prevozu uredite število sedežev in tako zmanjšate prosta mesta kar posledično zapolni prevoz in umakne oglas.
V kolikor imate siva polja v IOS ali Android aplikacijo le to posodobite.
Hvala
Pozdravljenj, ko idstranim prevoz ker sem napolnil avot,vsem ki so rezervirali prevoz preko aplikacije napiše da je prevoz preklican, čeprav ga nisem preklical zaradi tega ker sem prevoz odpovedal temveč zaradi tega da mi ostali uporabniki ne pišejo če imam še prost sedež.
Pozdravljeni,
Pri prevozu uredite število sedežev in tako zmanjšate prosta mesta kar posledično zapolni prevoz in umakne oglas.
V kolikor imate siva polja v IOS ali Android aplikaciji le to posodobite.
Hvala
Ne razumem zakaj nemores obkljukat, da je avto poln in tako tudi prevoz izgine iz liste. Mislim, da vecino potnikov zanima koliko ljudi dejansko isce prevoznik, kar bi naj bil tudi smisel te posodobitve.
Pozdravljeni,
Enostavno uredite prevoz in zmanjšajte število sedežev. V kolikor imate siva polja in ne morete urejati v IOS ali Android aplikaciji le to posodobite.
Hvala
Pozdravljeni!
Zopet ni možnosti označitve, da je prevoz poln-zaseden.
Hvala in lep pozdrav
Pozdravljeni,
V kolikor imate siva polja v IOS ali Android aplikaciji le to posodobite.
Hvala
Pozdravljeni,
Kljub posodobitvi na zadnjo objavljeno verzijo siva polja še vedno ostajajo. Polja za označitev, da je prevoz poln še vedno ni. Ta možnost je uporabnikom v veliko pomoč.
Pozdravljeni,
Prosim preverite v profilu čisto spodaj če imate verzijo: 5.0.4+2149. V kolikor ne prosim pošljite zalonsko sliko urejanje prevoza ter profila kjer lahko vidimo verzijo na [email protected]
Hvala
pozdravljeni,
pri rezervaciji mogoče obvezno polje željene lokacije pobiranja, sedaj je možno oddati rezervacijo brez lokacije,..
mogoče bi uredili razvrščanje sporočil glede na datum in uro prevoza oz dodajte filter in sortiranje.
ali pa koledar,
hvala za trud, LP
Pozdravljeni,
Sem dodal na seznam funkcij. Pri sporočilih bomo v prihodnje pripisovali za katero rezervacijo gre.
Hvala
Pozdravljeni!
Sam povem… imam posodobljeno v IOS …ampak ni možnosti označitve…. žena ima posodobljeno v Androidu pa tud ni možnosti označitve…(samo za vikend je bilo možno
označit, da je prevoz poln-v nedeljo zvečer sem še lahko označu)
Lep pozdrav
Pozdravljeni,
V kolikor imate siva polja za spremembo sedežev, komentarja in časa odhoda pri urejanju prevoza v IOS ali Android aplikaciji le to posodobite.
Hvala
sta se ovo dešava nemogu da stupim u kontakt sa vozača
Poštovani,
Broj vozača možete vidjet na prijevozu i isto tjekom rezervacije.
Hvala
Pozdravljeni!, ali lahko prosim dodate nazaj stare ocene. Nekateri vozniki so prej imeli same pozitivne ocene, sedaj pa so izenačeni z najbolj nevarnimi vozniki, tistimi, ki so prej imeli same negativne ocene, kar je nesprejemljivo. Stare ocene voznikov se lahko pretvorijo v nove na preprosti način, npr. če je imel prej potnik 10 pozitivnih ocen in 3 negativne, po formuli (10/(10+3))x5=3,85 ali po drugi formuli (manj strogi do slabih voznikov): (10×5+3×1)/(10+3)=4,08.
Veliko potnikov je tudi voznikov. Ali bo od sedaj naprej za vsakega registriranega enotna ocena? To ni vredu in bi moralo biti ločeno, ker nekdo je lahko odličen sopotnik in zelo slab voznik in je potem ocena zelo zavajajoča.
Hvala
Pozdravljeni,
Dodali bomo komentarje k ocenam kar bo omogočilo lažje razumevanje ocen.
Hvala
Pozdravljeni
Zame popolna zmeda.
A moram ves čas bulit v ekran in biti pozoren kdaj bo stranka rezervirala prevoz, potem pa razpravljat kje jo poberem.
Ustaljeno je bilo super komikacija preko SMS sporočil…
Vprašanje – A avtor novitete te platforme je kdaj bil v vlogi šoferja ali tistega, ki se prevaža?
Hvala in škoda ob vsem.
Glede ocen pa… Trg sam poskrbi, da se loči zrnje od plevel.
Nice day
Pozdravljeni,
Predlagamo namestitve iOS ali Android aplikacije, da lahko prejmete potisna obvestila.
Hvala
Pozdravljeni!
Kljub posodobitvi vaše aplikacije, SE NE DA OZNAČIT, da je prevoz poln-imam Android mož pa IOS…pri obema je isti problem!
Vse lepo in prav, da nadgrajujete aplikacijo, vendar je po tej posodobitvi totalen kaos!
Par dni nazaj dobim zahtevo za prevoz…jo potrdim…nikjer nobenega imena in številke…pišem v chat…3 ure nobenega odgovora…odpovem prevoz….
Pridem na postajo ena gospa se vsede v avto in mi reče da sva dogovorjeni za prevoz
(zapomnila si je avtomobil). Imela je več sreče kot pameti, da sem imela slučajno še prost 1 sedež, ker mi je sodelavka zadnji trenutek odpovedala. Kako bi rešili, da bi imela poln avto? Verjetno bi bila na pevozih označena, da sem nezanesljiva, zoprna, da se ne držim dogovorov…Sprašujem se kako bi se vi počutili, da se vam to zgodi…pa se vam mudi domov v vrtec po otroka pa nimate prevoza oz. si ga morate še iskat, ker aplikacija ne deluje…Z sms se mi to še NIKOLI ni zgodilo!
Lep pozdrav
Pozdravljeni,
Sedaj enostavno zmanjšate število sedežev in tako zapolnite prevoz.
Hvala
pozdravljeni,
rad bi imel možnost uporabe na star način, ker mi je nehvaležno biti stalno povezan na internet in gledati v aplikacijo, namesto da samo preverim, ali sem dobil kakšno novo sms sporočilo. preveč zahtevno je in neuporabno.
možnost ocene se sigurno lahko uredi tudi drugače, ne verjamem, da je neizvedljivo, kakor ste napisali v enem od odgovorov. čeravno sploh ni bistvena, ker sem se navadil, da pač sprejmem tveganje neprihoda.
Pozdravljeni,
Ocene je nemogoče oddati brez da vemo kdo se je peljal s kom. Delamo na izboljšai komunikacije in potisnih obvestilih za sporočila. Seveda zaradi modernega prehoda je uporaba prevoza sedaj lažja preko iOS ali Android aplikacije. Telefonsko številko voznika prikazujemo povsod pospešeno pa delamo, da tudi potniki potrdijo telefonske številke.
Hvala lpt
pozdravljeni,
ocene bi se lahko obdržale na način, kakršen je bil prej, torej vnos številke (in dodatno možnost komentarja), to bi bilo čisto dovolj. le da se je prej dalo ocenjevati samo voznike, potnikov pa ne.
Pozdravljeni,
Stari način ocenjevanja ni bil pravičen in ni deloval kakor bi si želeli.
Hvala
pozdravljeni, ne razumem, v čem star način ocenjevanja ni bil pravičen. gre samo za to, da bi radi po vsej sili uvedli rabo aplikacije, to pa imate za izgovor.
Pozdravljeni,
Ocenjevanje je bilo enostransko. Nekdo je lahko iz več računov podal številne ocene kar se je dogajalo zelo veliko.
Hvala
pozdravljeni,
prej so se ocene dale z vnosom številke, tako da ni res, kar trdite, pri čemer ni nobene modernosti v smeri, kamor greste.
v aplikaciji mi ne odpre prošnje za rezervacijo, isto se mi zgodi na spletni strani. prosim, da ohranite možnost starega načina, ko smo se lahko vse zmenili preko sms sporočil in klicev. hvala
Pozdravljeni,
Telefonska številka voznika je vidna na strani oglasa in lahko kontaktirate direktno.
Hvala
Pozdravljeni!
Upam, da bo app nekoč dosegla nivo, ki bo všeč vsem. Trenutno pa izgleda, da še razvijalec ne ve, kaj bi rad. Moja opažanja in želje (kot voznik) so naslednje:
– potisno obvestilo se pojavi le ob rezervaciji, če pa nekdo najprej napiše komentar, tega obvestila ni;
– stalni potniki se mi oglasijo prek sms, pa nato na prevozu ne morem označiti s kljukico, da sem poln – app pa sporoča ostalim, da sem prost in sledijo nepotrebna povpraševanja in rezervacije. Prevoza pa ne smem izbrisati, saj lahko nekomu s tem pošljem preklic;
– ta dvojna možnost prek sms ali app je nepotrebna, naj se razvijalec enkrat odloči, kaj bi rad dosegel. Če želi app narediti kolikor toliko “pošteno”, naj bo ime, potrditev in objava telefonske ter rezervacija preko app obvezna, s tem pa mogoča tudi ocena drug drugega.
Pozdravljeni,
– delamo pospešeno, da bodo potisna obvestila delovala tudi za sporočila
– dodali bomo nazaj opcijo, da označite poln prevoz. Trenutno to storite enostavno tako, da zmanjšate število sedežev
– se strinjamo in dvojni način je bil dodan naknadno, da je za uporabnike prehod na nov sistem lažji. V prihodnje bodo potrebne rezervacije, da bo telefonska vidna.
Hvala
Zdravo,
jaz vozim in po vožnji prejmem možnost, da ocenim “voznika”, ki je bil v bistvu sopotnik. prosim za popravek.
mogoče bi dodali v “šifrant prosti sedeži” še številko 0, da označimo kot poln avto.
hvala, LP T
Zdravo,
Preverimo in popravimo. Opcija za poln prevoz je dodana lahko pa tudi spremenite število sedežev za 1 manj in zapolnite.
Hvala
Sem dolgoletni uporabnik vaše platforme kot voznik in bi rad naslovil nekaj težav ter podal tudi konstruktiven predlog za izboljšavo sistema.
1) Zlorabe s strani potnikov in vpliv na ugled voznika
Pretekli vikend sem se že dvakrat srečal s primerom, ko je potnik rezerviral dve mesti (zato sem moral ročno popravil št. prostih mest v avtomobilu), nato pa se ni pojavil. Po informacijah drugih potnikov gre za pogosto prakso konkurence (drugih ponudnikov prevozov), ki na ta način umetno zmanjša razpoložljivost mest pri “konkurenčnih” voznikih.
Če takšno rezervacijo odpovem, se mi lahko na profilu prikaže, da odpovedujem prevoze, kar slabo vpliva na moj ugled.
Če pa rezervacije ne odpovem, potnik (ki se ni pojavil) prejme možnost ocenjevanja in mi lahko podeli negativno oceno – prav tako z namenom negativnega vpliva na moj profil.
Vozniki se v takšnih primerih počutimo nemočne. Imamo kakšen vzvod ali možnost prijave tovrstnih zlorab?
2) Tehnična napaka pri ocenjevanju potnikov
Po opravljenem prevozu sem želel oceniti potnika, a sem opazil, da sistem prikazuje tekst “Oceni voznika”, čeprav gre za oceno potnika – očitno gre za napako v uporabniškem vmesniku. Prav tako ni jasno, kdaj ali po kolikih ocenah se ocena potnika začne prikazovati.
In za konec mogoče še predlog za funkcionalnost v ne preveč daljni prihodnosti:
3) Predlog sistema za varno plačevanje
Predlagam uvedbo sistema vnaprejšnjega plačila ob rezervaciji, kjer bi potnik nakazal znesek, ki pa se vozniku sprosti šele po opravljeni storitvi – na primer s potrditvijo z unikatno kodo.
Transakcija bi se lahko izvajala konec koncev tudi z vašo valuto – “kamelalmi”, ki bi postala več kot le sredstvo za objavo prevozov. Povezali bi se lahko npr. s Petrolom, kjer bi vozniki kamele porabljali za gorivo. Tako bi dodatno spodbudili poštene uporabnike, hkrati pa zmanjšali zlorabe in povečali zaupanje v platformo.
Pozdravljeni,
1. Prosim prijavite uporabnika na [email protected] in bomo ukrepali, v prihodnje bomo dodali možnost prijave uporabnika tudi v aplikacijo. Če prekličete rezervacijo to ne vpliva na oceno ali “preklicuje prevoze”. Besedilo preklicuje prevoze se pridobiva v kolikor prekličete celoten prevoz.
2. Prikazujemo ocene po 10ih oddanih ocenah. Preverimo napako pri zapisu.
3. Sistem plačevanja preko aplikacije prihaja v daljni prihodnosti ko stabiliziramo celotn proces rezervacij. Kako točno bo potekal sistem še nismo določili kajti gre za zapleteno shemo “hranjenje tujega denarja” za kar potrebujemo določene licence.
Hvala
Zakaj ste se odločili za te spremembe? Naredili ste popolno zmešnjavo. Samo sebi v namen.
Pozdravljeni,
Spremembe bodo omogočile izbojlšave in modernizacijo v prihodnosti.
Hvala
Ocenjevanje prevoza ni mogoce. Imela sem slabo izkusnjo (voznik je pozabil name in vec drugacnih izkusenj). Objava prevoza je bila ze odstranjena in zdaj nimam moznosti oceniti voznika. Nekaj dni kasneje je ponovno dal objavo in sem mu zelela takrat dati oceno, a to ni bilo omogoceno.
Med moji prevozi ga nimam, saj je bila takrat se stara aplikacija in sva se dogovarjala preko sms-jev. Ne glede na novo/staro aplikacijo se lahko odlocis za kakrsen koli nacin komunikacije, saj je tel.stevilka objavljena. V primeru, da je ocenjevanje vezano na to, da rezerviras prevoz preko aplikacije, naj se to popravi. Oziroma na sploh naj bo ocenjevalni sistem za uporabnike bolj prijazno urejen.
Nekje ste omenili “nepravicnost ocenjevanja” za voznike. Kaj pa za nas potnike, ko cakas 1h, pozabijo nate, nevarno vozijo, itd..tudi sami imamo svoje “potrebe” in ker je vec prevozov lahko tudi (na sreco) zbiramo uro, ki nam odgovarja in bi se morali na to tudi zanesti..konec koncev tudi placamo za prevoz. Res je, da gre za riziko, ki pa ss mu bi na podlagi ocen in komentarjev lahko izognili ali pa nasli drugo alternativo (drug prevoz/vlak/avtobus).
Menim, da pa smo ljudje dost razumni, ce oseba pravocasno sporoci zamudo (zaradi gnece na cesti) oziroma pride do situacij, ko se kdaj “zalomi”. Ce se pa pogosto dogaja, gre ze za odnos voznika do potnikov in ne za slucajne situacije.
Spostovanje mora biti izrazeno v obeh smereh in uporaba prevozov potem tudi omejena za dolocene osebe.
Pozdravljeni,
V kolikor je voznik umaknil prevoz ga je bil primoran izbrisati kar pomeni, da bo ob profilu imel “preklicuje prevoze” kar je načeloma slabše kot sama slaba ocena.
Prav tako lahko vedno prijavite voznika na [email protected] kjer bomo dodatno raziskali in ukrepali.
Hvala za povratno informacijo, ki pomaga pri izboljšavah in spremembah, ki bodo omogočile izboljšave.
HVala
prosim za opis postopka, kako (preko spleta) urejati st. sedezev. Mogoce sem butast ..
Pa zanima me, zakaj se niso ohranile ocene od prej (za voznike). Danes pregledal vecino jutrisnjih prevozov in nihce nima ocene. Vam to ne da misliti o ucinkovitosti posodobitve?
Pozdravljeni,
Odprete prevoz in uredite število sedežev. Če želite zmanjšati za 1 potnika enostavno izberete 1 sedež manj in shranite prevoz. Smo pa dodali tudi kljukico “Poln prevoz”, ki spremeni/zapolni vse sedeže.
Hvala
zelo ste uredu
Pozdravljeni, meni osebno ni všeč da če daš za enako uro prevoz kot ostali, vendar kasneje, si prvi v vrsti. Primer, jst sem dal danes prevoz za Gorico ob 15h, nekdo pa ima za isto uro in za isto pot prevoz že od včeraj na aplikaciji in jaz sem pred njim v vrsti, ni “športno”. Včasih ste imeli celo uro, kdaj je kdo od nas voznikov kdo objavil prevoz. Vidim da ste posodobili aplikacijo in dodali “poln prevoz”. Pohvalno in lep dan.
Pozdravljeni,
Sprememba glede objav prevozov se ni spremenila in ostaja kot je bila. Višje so objavljeni novejši prevozi v kolikor gre za enako uro.
Hvala
Prosim za pojasnilo/napotek:
1. Če sem prav prebral, bi naj bile telefonske številke uporabnikov vidne. Sam sem prejel zahtevek za potrditev rezervacije potnika brez telefonske
2. V omenjenem primeru sem potrdil rezervacijo in v pogovor napisal potniku, naj javi, kje ga poberem. Po 3-4 urah sem prejel odgovor, da prevoza ne potrebuje. Rezervacije ni preklical. Na vaši strani je napisano, da naj “uporabnik prekliče prevoz le v skrajnem primeru”. Torej, ali naj/lahko prekličem in kako to vpliva na oceno? In drugo, ali naj potem potnika v takšnem primeru ocenim z 1 (ker ni preklical rezervacije za prevoz, ki ga ni potreboval)?
Pozdravljeni,
Delamo na tem, da uporabniki potrjujejo in vnašajo telefonske številke.
V kolikor uporabniku prekličete rezervacijo to zaenkrat ne vpliva na vašo oceno. Najbolj vpliva v kolikor prekličete clotni prevoz.
Hvala
Vse je v redu
V aplikaciji ne morem potrditi svoje telefonske štecilke. Ko jo vpišem se pojavi sporočilo, da te telefonske številke ni mogoče potrditi.
Pozdravljeni,
Prosim pišite na [email protected], da vam potrdimo ročno.
Hvala
Pozdravljeni,
uporabnik prevozov sem že več let kot voznik in kot potnik. Glede na novosti imam nekaj predlogov in vprašanj:
1.) Klepet naj se poveže z objavo prevoza. Če imaš npr. 2 objavljena prevoza in potnik napiše “ali je frej” ali “kje pobiraš” sploh ne veš za kateri prevoz sprašuje.
2.) Potnik naj obvezno, da sploh lahko rezervira prevoz, potrdi telefonsko številko. Sedaj lahko kot voznik potrdim prejeto rezervacijo, pa potem sploh ne dobim kontaktnih podatkov, če potnik npr. ne pride in ne veš ali ga čakati ali ne.
3.) Zelo dobro bi bilo, da je pogoj za klepet, da potnik vpiše vsaj ime. Sedaj če ga ne vpiše, sploh ne veš kdo ti piše. Mislim, da je osnova komunikacije, da vsaj poveš / razkriješ ime.
4.) Če kot voznik izbrišem prevoz, ki NIMA potrjenih rezervacij, ali se to šteje v kvoto “ne odpoveduje prevozov”? (npr. če objaviš oglas, vidiš, da je napačna ura, ali napačen opis od prejšnjič in ne moreš spremeniti, lahko samo brišeš in objaviš še enkrat pravilno)
5.) Kako deluje “ne odpoveduje prevozovo” pri potniku? Kolikšno število ali odstotek (verjetno odpovedanih rezervacij) je potrebnih?
Hvala, lp
Pozdravljeni,
1. delamo na posodobitvi kjer bo vidno na kateri prevoz je klepet vezan
2. v roku tedna bomo pričeli zahtevati od potnikov vnos telefonske številke in imena
3. skupaj s telefonsko bo to zahteva
4. opis, število potnikov in uro lahko urejate in preklic ni potreben.
5. če odpoveste več kot 30% prevozov prejmete na profil “včasih odpoveduje”, če več kot 50% pa se prikaže “redno odpoveduje”. Imejte v mislih, da se lahko to v bodoče spremeni ko bomo imeli več statistik preko katerih lahko opravimo analize.
Hvala
ko popravljam sporocilo, pride do zmede v pisanju. zacne popravljati iz zadnje strani.
Hvala, smo repruducirali napako in bo odpravljena v naslednji posodobotvi.
lp
Pohvale za posodobitev. Gumb “prevoz je poln” spet deluje.
Pozdravljeni!
Dogaja se mi, da označim poln prevoz, pa se mi nato potniki še vedno javljajo, četudi objave v app ni več. Sicer se mi je to dogajalo že pred nadgradnjo. Preverite, kaj je na tem. Lp
Pozdravljeni,
Bomo preverili.
Hvala
Pozdravljeni!
Ocena je možna šele po uri odhoda. Predlagam, da je možnost ocene že od rezervacije naprej. Namreč tik pred odhodom mi je potnik odpovedal, pa sedaj ne morem nič. Lp
Pozdravljeni,
zavedamo se tega in iščemo rešitev kako to preprečiti. Po vsej verjetnosti bo take uporabnike v prihodnje sistem prepoznal in jih znižal oceno.
Hvala
Po novem se iskalcu prevoza ne izpise okence za pisanje SMS sporocil, samo za klic in sporocilo prek aplikacije. To je zelo neugodno, saj potem potniki stalno klicejo, nam prevoznikom pa je lazje komunicirat prek SMS sporocil, saj je tako dogovor tudi zapisan. Klici so res neugodni. Lepo prosim, ce nam ponovno omogocite, da nas potniki kontaktirajo na SMS s klikom na okence. Se boljse bi bilo, da prevoznik lahko izbira, kako ga lahko nekdo kontaktira. Hvala!
Pozdravljeni,
Številke so prikazane in se potniki odločijo kako kontaktirati. Predlagam, da v opis dodate, da vas kontaktirajo preko SMS.
Hvala
Ko potnik pošlje povpraševanje ali mi piše v klepetu, ne pokaže niti njegovega imena niti telefonske številke. Tako je nemogoče vedeti, kateri od potnikov s katerimi si v kontaktu preko klepeta, ti je potrdil prevoz, kateri ne. Prav tako potem ne veš, kako potniku po končanem prevozu dati ustrezno oceno, če ne vidiš njegovega imena.
Pozdravljeni,
delamo pospešeno na tem da potniki potrdijo številke. V pripravi je tudi posodobitev ko bo to zahtevano (v roku 14 dni).
Hvala